Opština Zvezdara na usluzi građanima

Tokom prijema kod predsednika Gradske opštine Zvezdara, građani su se zahvalili na mogućnosti da razgovaraju sa prvim čovekom opštine, jer smatraju da je direktan kontakt najbolji način za prevazilaženje problema koji im već neko vreme remete mir. Oni su se predsedniku Mihailu Doskoviću požalili na komšijske odnose, dali predloge za uređivanje prostora oko svojih zgrada, zatražili pomoć u rešavanju pravne problematike, kao i različitih komunalnih i infrastrukturnih problema.

Pažljivo razmatrajući svaki pojedinačan slučaj, Dosković se zahvalio svima na dolasku i istakao da su sve opštinske službe na usluzi građanima, da svakodnevno mogu dobiti besplatan pravni savet, kao i odgovore na sva druga pitanja od značaja za njihov život.

,,Trudimo se da izađemo u susret svima i da, u saradnji sa drugim institucijama i komunalnim preduzećima,  pokušamo da rešimo sva pitanja sa kojima su nam se građani obratili. Smatram da ovim razgovorima postavljamo temelje koji će učvrstiti odnose između institucija i građana“, rekao je Dosković.

Tagovi:

Pročitajte još: